Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Zostań Inspektorem BHP!

Data dodania: 2016-12-16
 
Tylko w Żaku! Zapisz się na bezpłatny kierunek Technik BHP! Uwaga nie mamy ograniczeń wiekowych! Możesz uczyć się w każdym wieku! W naszej szkole policealnej zdobędziesz rzetelną wiedzę i kwalifikacje upoważniające do wykonywania tego zawodu. Nauka tylko w weekendy!
Nie ma na co czekać! Technik BHP to jeden z najczęściej wybieranych kierunków w naszej szkole! Liczba miejsc jest ograniczona!
Zapisz się już dziś : zak.edu.pl/formularz

CENTRUM NAUKI I BIZNESU ŻAK W KALISZU
ul. Chopina 26-28 Tel. 62 767 68 40
Kontakt
CENTRUM NAUKI I BIZNESU ŻAK W KALISZU
ul. Chopina 26-28 Tel. 62 767 68 40
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
pleszewski

Powiat pleszewski - umiejscowiony w województwie wielkopolskim z Pleszewem, jako centrum powiatu. Utworzony po reformie administracyjnej w 1999 roku. W jego skład wchodzą gminy: Chocz, Dobrzyca, Pleszew, Czermin, Gizałki, Gołuchów i miasta: Chocz, Dobrzyca i Pleszew.Powierzchnię 711 tys. km² zamieszkuje 63 tys. mieszkańców.

Najważniejszym zabytkiem powiatu jest Zamek Działyńskich w Gołuchowie. Jest to atrakcja w skali kraju. Decyduje o tym oddział Muzeum Narodowego, Ośrodek Kultury Leśnej i Muzeum Leśnictwa w nim zawarte. Należy wspomnieć także o zagrodzie żubrów i danieli. Dla wielbicieli wypoczynku nad wodą czeka plaża nad Zalewem Gołuchowskim. Turyści powinni wiedzieć, że aż przez pięć gmin powiatu przepływa rzeka Prosna. Uruchomiono na niej szlak kajakowy. Pozostałe aktywności wiążą się m.in. z przejażdżkami konnymi, zabawę na licznych festynach, wędkowanie, udział w koncertach i wydarzeniach sportowych. Do lasu wybrać się można na jagody lub grzyby. Borowiki, koźlarze i rydze są tu wyjątkowo dorodne.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola