Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu

Data dodania: 2012-11-09
 

„Internetowy pomysł na sukces” – Marketing internetowy
Projekt skierowany jest do przedsiębiorstw prowadzących działalność w branży handlowej. W projekcie wezmą udział pracownicy zatrudnieni na umowę o pracę w mikro, małych i średnich przedsiębiorstwach. Projekt jest bezpłatny.
Korzyści: bezpłatne uczestnictwo, małe grupy, catering, materiały, certyfikat.
Program szkolenia obejmuje omówienie budowy i struktury serwisów internetowych, reklamę banerową , zasady tworzenia tekstów na potrzeby serwisów WWW , narzędzia reklamy w sieci GOOGLE , pozycjonowanie stron internetowych, marketing wirusowy, serwisy społecznościowe i inne narzędzia służące do budowania wizerunku firmy w sieci .
Zadzwoń i dowiedz się więcej !!!!

Kontakt

Dział sprzedaży
Tel. 62 767 89 09 w.45
Fax. 62 767 15 59
bartosz@eurogrupa.pl
www.eurogrupa.pl

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
pleszewski

Powiat pleszewski - umiejscowiony w województwie wielkopolskim z Pleszewem, jako centrum powiatu. Utworzony po reformie administracyjnej w 1999 roku. W jego skład wchodzą gminy: Chocz, Dobrzyca, Pleszew, Czermin, Gizałki, Gołuchów i miasta: Chocz, Dobrzyca i Pleszew.Powierzchnię 711 tys. km² zamieszkuje 63 tys. mieszkańców.

Najważniejszym zabytkiem powiatu jest Zamek Działyńskich w Gołuchowie. Jest to atrakcja w skali kraju. Decyduje o tym oddział Muzeum Narodowego, Ośrodek Kultury Leśnej i Muzeum Leśnictwa w nim zawarte. Należy wspomnieć także o zagrodzie żubrów i danieli. Dla wielbicieli wypoczynku nad wodą czeka plaża nad Zalewem Gołuchowskim. Turyści powinni wiedzieć, że aż przez pięć gmin powiatu przepływa rzeka Prosna. Uruchomiono na niej szlak kajakowy. Pozostałe aktywności wiążą się m.in. z przejażdżkami konnymi, zabawę na licznych festynach, wędkowanie, udział w koncertach i wydarzeniach sportowych. Do lasu wybrać się można na jagody lub grzyby. Borowiki, koźlarze i rydze są tu wyjątkowo dorodne.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola