Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Wyposażenie sklepów i supermarketów: meble sklepowe i Boksy kasowe

Data dodania: 2012-11-26
Kategoria: Pozostałe » Inne
 

D&K Technology Sp.z.o.o powstało w odpowiedzi na coraz czesterze zapytania dotyczące wyrobów metalowych z rynku branży handlowej, w tym na akcesoria w wyposażenie powierzchni handlowych.

Zdobyte w ten sposób doświadczenie pozwoliło nam na zabudowanie szerokiego wachlarz kontaktów w branży metalowej. Zajmujemy się wytwarzaniem asortymentu z metalu, takiego jak: boksy kasowe, Stanowiska kasowe samoobsługowe, Info kioski, Fakturomaty, Wyspy warzywne, Regały warzywne, Regały sklepowe metalowe, Szafy BHP, Szafy serwerowe, Szafy teleinformatyczne, rozdzielnie prądowe. Mimo niedługiego stażu na rynku, dysponujemy doświadczoną kadrą oraz ciągle inwestujemy w rozwój parku maszynowego. Wybierając współprace z nasz firma, mogą być Państwo pewni rzetelnie wykonanego zlecenia. Kontakt z naszymi pracownikami pozwoli przedstawić nasze możliwości produkcyjne, a także termin realizacji zamówienia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Boksy kasowe fabrycznie nowe wykonane w wersji prawostronnej lub lewostronnej w zależności od potrzeb klienta.

Cena boksu kasowego 2630 zł / netto

Przedstawiona wartość na aukcji dotyczy zakupu detalicznego jednej sztuki. Przy większym zamówieniu oferujemy atrakcyjne rabaty.

Realizujemy projekty i zamówienia według potrzeb klienta.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.dktechnology.pl

Kontakt

Karol Maćkowiak D&K Technology Sp. z.o.o
e-mail karolm@dktechnology.pl
T; 62-721-33-90
M; 607-663-181

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
pleszewski

Powiat pleszewski - umiejscowiony w województwie wielkopolskim z Pleszewem, jako centrum powiatu. Utworzony po reformie administracyjnej w 1999 roku. W jego skład wchodzą gminy: Chocz, Dobrzyca, Pleszew, Czermin, Gizałki, Gołuchów i miasta: Chocz, Dobrzyca i Pleszew.Powierzchnię 711 tys. km² zamieszkuje 63 tys. mieszkańców.

Najważniejszym zabytkiem powiatu jest Zamek Działyńskich w Gołuchowie. Jest to atrakcja w skali kraju. Decyduje o tym oddział Muzeum Narodowego, Ośrodek Kultury Leśnej i Muzeum Leśnictwa w nim zawarte. Należy wspomnieć także o zagrodzie żubrów i danieli. Dla wielbicieli wypoczynku nad wodą czeka plaża nad Zalewem Gołuchowskim. Turyści powinni wiedzieć, że aż przez pięć gmin powiatu przepływa rzeka Prosna. Uruchomiono na niej szlak kajakowy. Pozostałe aktywności wiążą się m.in. z przejażdżkami konnymi, zabawę na licznych festynach, wędkowanie, udział w koncertach i wydarzeniach sportowych. Do lasu wybrać się można na jagody lub grzyby. Borowiki, koźlarze i rydze są tu wyjątkowo dorodne.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola