Belka
Środa, 21 Listopada 2018   imieniny: Albert, Janusz, Konrad
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Pracownik ds. finansowych to szkolenie dla Ciebie!

Data dodania: 2016-07-06
 
Chcesz nauczyć się między innymi jak należy organizować rachunkowość oraz finanse w przedsiębiorstwie, dokonywać rozliczeń finansowych, sporządzać sprawozdania finansowe i statystyki oraz dokonywać ich analiz? Proponujemy Ci rozszerzone szkolenie PRACOWNIK DS. FINANSOWYCH! Poszerz swoje umiejętności o podstawy psychologii oraz organizacji pracy. Zdobądź wiedzę na temat racjonalnego zarządzania gospodarczą działalnością przedsiębiorstwa oraz zjawiskami następującymi wewnątrz oraz między instytucjami.

Nie trać czasu zapisz się on-line, oddzwonimy!
www.zak.edu.pl/formularz
U nas nauczysz się więcej niż na zwykłym kursie!

Zapraszamy!
Centrum Nauki i Biznesu Żak Kalisz, ul. Chopina 26-28. tel. 62-767 68 40
Kontakt
Zapraszamy!
Centrum Nauki i Biznesu Żak Kalisz, ul. Chopina 26-28. tel. 62-767 68 40
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
pleszewski

Powiat pleszewski - umiejscowiony w województwie wielkopolskim z Pleszewem, jako centrum powiatu. Utworzony po reformie administracyjnej w 1999 roku. W jego skład wchodzą gminy: Chocz, Dobrzyca, Pleszew, Czermin, Gizałki, Gołuchów i miasta: Chocz, Dobrzyca i Pleszew.Powierzchnię 711 tys. km² zamieszkuje 63 tys. mieszkańców.

Najważniejszym zabytkiem powiatu jest Zamek Działyńskich w Gołuchowie. Jest to atrakcja w skali kraju. Decyduje o tym oddział Muzeum Narodowego, Ośrodek Kultury Leśnej i Muzeum Leśnictwa w nim zawarte. Należy wspomnieć także o zagrodzie żubrów i danieli. Dla wielbicieli wypoczynku nad wodą czeka plaża nad Zalewem Gołuchowskim. Turyści powinni wiedzieć, że aż przez pięć gmin powiatu przepływa rzeka Prosna. Uruchomiono na niej szlak kajakowy. Pozostałe aktywności wiążą się m.in. z przejażdżkami konnymi, zabawę na licznych festynach, wędkowanie, udział w koncertach i wydarzeniach sportowych. Do lasu wybrać się można na jagody lub grzyby. Borowiki, koźlarze i rydze są tu wyjątkowo dorodne.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola