Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Czy wiesz, że możesz wzbogacić swoje CV nie wydając ani grosza?

Data dodania: 2017-01-27
 

Bądź atrakcyjny na rynku pracy! Zrób coś dla siebie w nowym roku- zadbaj o swoją przyszłość!
Zapisz się do ŻAKA! U nas w prosty sposób zdobędziesz nowe kwalifikacje nie poświęcając na to wiele czasu! Zajęcia odbywają się tylko w weekendy!
Zapraszamy na kierunki takie jak Administracja, BHP, Florystyka, Opiekun Medyczny oraz roczne specjalizacje- Rejestratorka Medyczna, Pomoc Nauczyciela Przedszkola, Trener Personalny!
Kontakt
Zapisz się już dziś: www. zak.edu.pl/formularz

Centrum Nauki i Biznesu Żak- Kalisz, ul. Chopina 26-28, tel: 62 767 68 40
Godziny otwarcia: Pn-pt 8-17, Sb 9-14
www.kalisz.zak.edu.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
pleszewski

Powiat pleszewski - umiejscowiony w województwie wielkopolskim z Pleszewem, jako centrum powiatu. Utworzony po reformie administracyjnej w 1999 roku. W jego skład wchodzą gminy: Chocz, Dobrzyca, Pleszew, Czermin, Gizałki, Gołuchów i miasta: Chocz, Dobrzyca i Pleszew.Powierzchnię 711 tys. km² zamieszkuje 63 tys. mieszkańców.

Najważniejszym zabytkiem powiatu jest Zamek Działyńskich w Gołuchowie. Jest to atrakcja w skali kraju. Decyduje o tym oddział Muzeum Narodowego, Ośrodek Kultury Leśnej i Muzeum Leśnictwa w nim zawarte. Należy wspomnieć także o zagrodzie żubrów i danieli. Dla wielbicieli wypoczynku nad wodą czeka plaża nad Zalewem Gołuchowskim. Turyści powinni wiedzieć, że aż przez pięć gmin powiatu przepływa rzeka Prosna. Uruchomiono na niej szlak kajakowy. Pozostałe aktywności wiążą się m.in. z przejażdżkami konnymi, zabawę na licznych festynach, wędkowanie, udział w koncertach i wydarzeniach sportowych. Do lasu wybrać się można na jagody lub grzyby. Borowiki, koźlarze i rydze są tu wyjątkowo dorodne.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola