Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Zostań Zoopsychologiem! Tylko w ŻAKU!

Data dodania: 2017-07-17
Kategoria: Edukacja » Szkoły
 
Kochasz zwierzęta? Chcesz wykonywać pracę, która da ci satysfakcje? Zapisz się do ŻAKA na 10 miesięczną specjalizację ZOOPSYCHOLOG i zarabiaj na tym co lubisz robić! Tylko w naszej szkole dowiesz się jak rozwiązywać problem w relacjach człowiek- zwierzęta domowe, jak stworzyć trwałą wieź z naszymi pupilami i jak doradzać w tym zakresie innym. Nauka w systemie zaocznym!
Nie zastanawiaj się tylko zapisz się online:
www.zak.edu.pl/zapisz-sie-online
Kontakt
Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" w Kaliszu
ul. Chopina 26-28
tel. 62-767 68 40
e-mail: kalisz@zak.edu.pl
Facebook: ZakKalisz
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
pleszewski

Powiat pleszewski - umiejscowiony w województwie wielkopolskim z Pleszewem, jako centrum powiatu. Utworzony po reformie administracyjnej w 1999 roku. W jego skład wchodzą gminy: Chocz, Dobrzyca, Pleszew, Czermin, Gizałki, Gołuchów i miasta: Chocz, Dobrzyca i Pleszew.Powierzchnię 711 tys. km² zamieszkuje 63 tys. mieszkańców.

Najważniejszym zabytkiem powiatu jest Zamek Działyńskich w Gołuchowie. Jest to atrakcja w skali kraju. Decyduje o tym oddział Muzeum Narodowego, Ośrodek Kultury Leśnej i Muzeum Leśnictwa w nim zawarte. Należy wspomnieć także o zagrodzie żubrów i danieli. Dla wielbicieli wypoczynku nad wodą czeka plaża nad Zalewem Gołuchowskim. Turyści powinni wiedzieć, że aż przez pięć gmin powiatu przepływa rzeka Prosna. Uruchomiono na niej szlak kajakowy. Pozostałe aktywności wiążą się m.in. z przejażdżkami konnymi, zabawę na licznych festynach, wędkowanie, udział w koncertach i wydarzeniach sportowych. Do lasu wybrać się można na jagody lub grzyby. Borowiki, koźlarze i rydze są tu wyjątkowo dorodne.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola