Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Zdobądź najbardziej dochodowy zawód!

Data dodania: 2016-06-09
 
Możesz zostać Informatykiem już w ciągu dwóch lat! Jeśli interesujesz się komputerami to ten zawód jest dla Ciebie! Po skończeniu szkoły możesz zostać zarówno grafikiem komputerowym, projektować strony, witryny, aplikacje internetowe, administrować bazami danych, naprawiać urządzenia techniki komputerowej! Ten zawód daje szerokie perspektywy!

Nowe kwalifikacje zdobędziesz zupełnie za darmo! Nauka nie sprawi Ci trudności gdyż odbywa się tylko w weekendy (średnio 2 razy w miesiącu).

By zapisać się do szkoły potrzebujesz mieć tylko świadectwo ukończenia szkoły średniej! Nie trzeba mieć matury!

NIE zwlekaj! Zarezerwuj miejsce już dziś na:

www.zak.edu.pl/formularz !

Pierwszy etap rekrutacji kończy się już pod koniec czerwca! Nie pozwól żeby zabrakło miejsca dla Ciebie!

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK
Kalisz, ul. Chopina 26-28
62 767 68 40
Kontakt
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK
Kalisz, ul. Chopina 26-28
62 767 68 40
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
pleszewski

Powiat pleszewski - umiejscowiony w województwie wielkopolskim z Pleszewem, jako centrum powiatu. Utworzony po reformie administracyjnej w 1999 roku. W jego skład wchodzą gminy: Chocz, Dobrzyca, Pleszew, Czermin, Gizałki, Gołuchów i miasta: Chocz, Dobrzyca i Pleszew.Powierzchnię 711 tys. km² zamieszkuje 63 tys. mieszkańców.

Najważniejszym zabytkiem powiatu jest Zamek Działyńskich w Gołuchowie. Jest to atrakcja w skali kraju. Decyduje o tym oddział Muzeum Narodowego, Ośrodek Kultury Leśnej i Muzeum Leśnictwa w nim zawarte. Należy wspomnieć także o zagrodzie żubrów i danieli. Dla wielbicieli wypoczynku nad wodą czeka plaża nad Zalewem Gołuchowskim. Turyści powinni wiedzieć, że aż przez pięć gmin powiatu przepływa rzeka Prosna. Uruchomiono na niej szlak kajakowy. Pozostałe aktywności wiążą się m.in. z przejażdżkami konnymi, zabawę na licznych festynach, wędkowanie, udział w koncertach i wydarzeniach sportowych. Do lasu wybrać się można na jagody lub grzyby. Borowiki, koźlarze i rydze są tu wyjątkowo dorodne.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola