Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Testerka/Tester oprogramowania

Data dodania: 2014-04-24
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski
Nr ref.: TO/Ostrów Wielkopolski
Data aplikacji: 2014-05-02


Oferujemy:


•Ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

•Rozwojową pracę z najnowszymi technologiami informatycznymi

•Zaawansowany program szkoleń

•Stabilność zatrudnienia w dynamicznie rozwijającym się oddziale firmy

•Karnety na ośrodki sportowo-rekreacyjne (nielimitowany dostęp do ponad 2000 obiektów)


Wymagania:


•Wykształcenie wyższe techniczne preferowane kierunki: informatyczne, matematyczne, biotechnologii

•Wiedza dotycząca metod testowania systemów informatycznych

•Znajomość języka angielskiego

•Analityczny umysł i twórcze podejście do problemów

•Samodzielność

•Umiejętność pracy w zespole

•Umiejętność przystosowania się do nowych technik i technologii

•Znajomość pakietu Microsoft Office, zwłaszcza Excel


Mile widziane:


•Znajomość narzędzi do automatycznego testowania np. Selenium

•Znajomość narzędzi do raportowania błędów np. Jira, Kunagi, inne

•Umiejętność programowania w dowolniej technologii
Kontakt
CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać mailem na adres: praca@tt.com.pl z dopiskiem "TO/Ostrów Wielkopolski" w tytule.

Prosimy o dołączenie do CV następującego oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Transition Technologies S.A., zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 Nr 101, poz.926 ze zm.).”

Odpowiedź na niniejszą ofertę jest rozumiana jako wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydata na potrzeby rekrutacji o nr ref. C++/Ostrów Wlkp. oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Transition Technologies S.A. Kandydaci, którzy nie wyrażają zgody na zapisanie ich danych w bazie rekrutacyjnej Transition Technologies S.A. są proszeni o umieszczenie takiej informacji w swojej aplikacji.

Oferty kandydatów niespełniających ww wymagań oraz oferty kandydatów, którzy nie zostaną wybrani w wyniku rekrutacji do zatrudnienia, zostaną komisyjnie zniszczone, chyba, że kandydaci wyrażą pisemną zgodę na umieszczenie ofert w bazie danych Transition Technologies S.A. celem skorzystania w prowadzonych w przyszłości procesach rekrutacji.

Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą przez Transition Technologies S.A. z siedzibą przy ul. Pawiej 55 w Warszawie wyłącznie na potrzeby rekrutacji. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne z zastrzeżeniem, że niepodanie danych uniemożliwi rozpatrzenie oferty.
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
pleszewski

Powiat pleszewski - umiejscowiony w województwie wielkopolskim z Pleszewem, jako centrum powiatu. Utworzony po reformie administracyjnej w 1999 roku. W jego skład wchodzą gminy: Chocz, Dobrzyca, Pleszew, Czermin, Gizałki, Gołuchów i miasta: Chocz, Dobrzyca i Pleszew.Powierzchnię 711 tys. km² zamieszkuje 63 tys. mieszkańców.

Najważniejszym zabytkiem powiatu jest Zamek Działyńskich w Gołuchowie. Jest to atrakcja w skali kraju. Decyduje o tym oddział Muzeum Narodowego, Ośrodek Kultury Leśnej i Muzeum Leśnictwa w nim zawarte. Należy wspomnieć także o zagrodzie żubrów i danieli. Dla wielbicieli wypoczynku nad wodą czeka plaża nad Zalewem Gołuchowskim. Turyści powinni wiedzieć, że aż przez pięć gmin powiatu przepływa rzeka Prosna. Uruchomiono na niej szlak kajakowy. Pozostałe aktywności wiążą się m.in. z przejażdżkami konnymi, zabawę na licznych festynach, wędkowanie, udział w koncertach i wydarzeniach sportowych. Do lasu wybrać się można na jagody lub grzyby. Borowiki, koźlarze i rydze są tu wyjątkowo dorodne.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola