Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Młodszy programista .NET

Data dodania: 2014-07-17
Kategoria: Praca » Dam pracę
 

Oferta pracy: Młodszy programista .NET

Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski
Nr ref.: MP./Ostrów Wielkopolski
Data aplikacji: 2014-08-31


Oferujemy:

•Ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
•Rozwojową pracę z najnowszymi technologiami informatycznymi
•Zaawansowany program szkoleń
•Stabilność zatrudnienia w dynamicznie rozwijającym się oddziale firmy
•Karnety na ośrodki sportowo-rekreacyjne (nielimitowany dostęp do ponad 2000 obiektów)


Wymagania:

•Znajomość technologii .NET
•Znajomość relacyjnych baz danych
•Otwarty, analityczny umysłu i twórcze podejście do problemów
•Komunikatywność, odporność na stres i zaangażowanie
•Umiejętność pracy w zespole
•Umiejętność przystosowania się do nowych technik i technologii


Mile widziane:


•Znajomość MS SharePoint
•Znajomość MS SQL

•Znajomość innych języków programowania


LINK DO FORMULARZA APLIKACYJNEGO: https://www.tt.com.pl/kariera/praca-i-praktyki/aktualne-oferty?117,praca,aplikuj,mlodszy-programista-.net

Prosimy o dołączenie do CV następującego oświadczenia:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Transition Technologies S.A., zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 Nr 101, poz.926 ze zm.).”
Odpowiedź na niniejszą ofertę jest rozumiana jako wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydata na potrzeby tej rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Transition Technologies S.A. Kandydaci, którzy nie wyrażają zgody na zapisanie ich danych w bazie rekrutacyjnej Transition Technologies S.A. są proszeni o umieszczenie takiej informacji w swojej aplikacji.
Oferty kandydatów, którzy nie spełnili wymagań lub nie wyrazili zgodny na przetwarzanie ich danych na potrzeby przyszłych rekrutacji, zostaną komisyjnie zniszczone.
Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą przez Transition Technologies S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Pawiej 55, wyłącznie na potrzeby rekrutacji.
Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne z zastrzeżeniem, że ich niepodanie uniemożliwi rozpatrzenie oferty
Kontakt
LINK DO FORMULARZA APLIKACYJNEGO: https://www.tt.com.pl/kariera/praca-i-praktyki/aktualne-oferty?117,praca,aplikuj,mlodszy-programista-.net
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
pleszewski

Powiat pleszewski - umiejscowiony w województwie wielkopolskim z Pleszewem, jako centrum powiatu. Utworzony po reformie administracyjnej w 1999 roku. W jego skład wchodzą gminy: Chocz, Dobrzyca, Pleszew, Czermin, Gizałki, Gołuchów i miasta: Chocz, Dobrzyca i Pleszew.Powierzchnię 711 tys. km² zamieszkuje 63 tys. mieszkańców.

Najważniejszym zabytkiem powiatu jest Zamek Działyńskich w Gołuchowie. Jest to atrakcja w skali kraju. Decyduje o tym oddział Muzeum Narodowego, Ośrodek Kultury Leśnej i Muzeum Leśnictwa w nim zawarte. Należy wspomnieć także o zagrodzie żubrów i danieli. Dla wielbicieli wypoczynku nad wodą czeka plaża nad Zalewem Gołuchowskim. Turyści powinni wiedzieć, że aż przez pięć gmin powiatu przepływa rzeka Prosna. Uruchomiono na niej szlak kajakowy. Pozostałe aktywności wiążą się m.in. z przejażdżkami konnymi, zabawę na licznych festynach, wędkowanie, udział w koncertach i wydarzeniach sportowych. Do lasu wybrać się można na jagody lub grzyby. Borowiki, koźlarze i rydze są tu wyjątkowo dorodne.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola