Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

III RAJD PLESZEWSKI [Pleszew 10-11/09/2011]

 
10 września na pleszewskim rynku - zainaugurowano 3 Rajd Pleszewski - Największe Rajdowe Show w Wielkopolsce. Rajd miał charakter KJS i był skierowany do osób rozpoczynających przygodę z samochodowymi rajdami. Wieczorem dwanaście kandydatek do tytułu Miss WRC rozgrzało publiczność na pleszewskim rynku. Po dość burzliwych obradach jury zdecydowało, że tytuł najpiękniejszej trafi do Iwetty Michalskiej z Goliny. I Vice- Miss: Joanna Regulska z Witaszyc (powiat jarociński). II Vice - Miss: Anna Basińska z Masłowa (powiat rawicki) Miss Południowej Oficyny : Joanna Regulska. Miss Publiczności: Małgorzata Zielonka z Krotoszyna, Miss Pięknych Włosów : Izabella Macioszczyk z Chrzanu (powiat jarociński). W niedzielę 11 września o godzinie 8.00 wystartowała pierwsza załoga. Zawodnicy mieli do przejechania pięć odcinków i trzy strefy serwisowe. Motoryzacyjny weekend zakończył się Drift Show, pokazem aut wyścigowych oraz także konkursem wiedzy rajdowej. Po oficjalnym zakończeniu koncert dał zespół Burn. music performed by Halestorm - "Bad Romance"

 


channelPleszew2009
 
Data pliku video: 2011-09-20, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pleszewski

  Powiat pleszewski - umiejscowiony w województwie wielkopolskim z Pleszewem, jako centrum powiatu. Utworzony po reformie administracyjnej w 1999 roku. W jego skład wchodzą gminy: Chocz, Dobrzyca, Pleszew, Czermin, Gizałki, Gołuchów i miasta: Chocz, Dobrzyca i Pleszew.Powierzchnię 711 tys. km² zamieszkuje 63 tys. mieszkańców.

  Najważniejszym zabytkiem powiatu jest Zamek Działyńskich w Gołuchowie. Jest to atrakcja w skali kraju. Decyduje o tym oddział Muzeum Narodowego, Ośrodek Kultury Leśnej i Muzeum Leśnictwa w nim zawarte. Należy wspomnieć także o zagrodzie żubrów i danieli. Dla wielbicieli wypoczynku nad wodą czeka plaża nad Zalewem Gołuchowskim. Turyści powinni wiedzieć, że aż przez pięć gmin powiatu przepływa rzeka Prosna. Uruchomiono na niej szlak kajakowy. Pozostałe aktywności wiążą się m.in. z przejażdżkami konnymi, zabawę na licznych festynach, wędkowanie, udział w koncertach i wydarzeniach sportowych. Do lasu wybrać się można na jagody lub grzyby. Borowiki, koźlarze i rydze są tu wyjątkowo dorodne.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola