Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

01 Gimnazujm nr 2 w Ostrzeszowie - Turniej Aerobiku Grupowego - eliminacje - PLESZEW _ [26/03/2018]

 
TURNIEJ AEROBIKU GRUPOWEGO - ELIMINACJE WOJEWÓDZKIE - PLESZEW 26 marca 2018 Dnia 26 marca w Hali Sportowej w Pleszewie obyły się eliminacje wojewódzkie w aerobiku grupowym. Wyniki klasyfikacji Igrzyska Młodzieży Szkolnej 1. Gimnazjum nr 2 w Ostrzeszowie 2. Gimnazjum nr 3 w Pleszewie 3. Szkoła Podstawowa w Raszkowie z oddziałami w Pogrzybowie 4. Gimnazjum nr 2 w Pleszewie 5. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mroczeniu 6. Szkoła Podstawowa nr 1 w Zalasewie 7. Zespół Szkół nr 5 w Jarocinie 8. Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami gimnazjalnymi w Swarzędzu 9. Szkoła Podstawowa w Lenartowicach 10. Szkoła Podstawowa nr 2 w Zalasewie 11. Szkoła Podstawowa nr 2 w Kępnie

 


channelPleszew2009
 
Data pliku video: 2018-03-27, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  pleszewski

  Powiat pleszewski - umiejscowiony w województwie wielkopolskim z Pleszewem, jako centrum powiatu. Utworzony po reformie administracyjnej w 1999 roku. W jego skład wchodzą gminy: Chocz, Dobrzyca, Pleszew, Czermin, Gizałki, Gołuchów i miasta: Chocz, Dobrzyca i Pleszew.Powierzchnię 711 tys. km² zamieszkuje 63 tys. mieszkańców.

  Najważniejszym zabytkiem powiatu jest Zamek Działyńskich w Gołuchowie. Jest to atrakcja w skali kraju. Decyduje o tym oddział Muzeum Narodowego, Ośrodek Kultury Leśnej i Muzeum Leśnictwa w nim zawarte. Należy wspomnieć także o zagrodzie żubrów i danieli. Dla wielbicieli wypoczynku nad wodą czeka plaża nad Zalewem Gołuchowskim. Turyści powinni wiedzieć, że aż przez pięć gmin powiatu przepływa rzeka Prosna. Uruchomiono na niej szlak kajakowy. Pozostałe aktywności wiążą się m.in. z przejażdżkami konnymi, zabawę na licznych festynach, wędkowanie, udział w koncertach i wydarzeniach sportowych. Do lasu wybrać się można na jagody lub grzyby. Borowiki, koźlarze i rydze są tu wyjątkowo dorodne.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola